Marián Sopoliga Photography
svatebni-fotograf-praha-brno-olomouc.jpg

Svatební fotografie | Marián Sopoliga – svatební a portrétní fotograf

Profesionální svatební fotografie pro váš dokonalý svatební den. Získejte snímky, které vám budou dělat radost celý život. Brno, Olomouc, Praha...

svatební fotografie, svatební fotograf, praha, brno, olomouc

 
Velmi vstřícný a profesionální přístup již od samého začátku naší spolupráce. Věcná a příjemná domluva na všem co bylo potřeba.
Vše ruku v ruce s jasnou představou, pohotovým jednáním a milou přítomností sebe i své manželky, jež během celého fotografování asistovala. Všem našim požadavkům a přáním bylo beze zbytku vyhověno.

Jsme moc rádi, že se nám podařilo najít člověka, který vše, co slíbil, splnil a výsledek jeho práce opravdu stojí za to.
— Jan a Martina
 

Říká se, že dobrá fotografie dokáže říct víc, než tisíc slov. Myslím, že svatební fotografie je ještě něco víc.
Je o lásce, příslibu, vzpomínkách, vášni a radosti.

 

Focení svatby v mém podání není pouze záznamem události. Nese v sobě příběh o lásce, energii a emoci. Právě emoce jsou kořením našich životů a precizně vytvořené svatební fotky dokáží ve Vašich vzpomínkách vrátit čas a vyvolat je zpět.
Váš svatební den je jedinečný stejně jako Váš životní příběh. Reportážním stylem zaznamenám kouzlo přítomného okamžiku. Zároveň však krásné okamžiky tvořím s citem, aby vhodně doplňovaly příběh Vašeho dne a uchovám tak vzpomínky pro Vás i pro následující generace.

S každou svatbou, kterou fotografuji, dostávám od svých klientů velkolepý dar být součástí nejintimnějších momentů v životě dvou zamilovaných lidí. Velice si toho vážím, a proto se v průběhu svatebního dne dívám na svět kolem sebe nejen očima, ale i srdcem. To mi umožní navázat se svými klienty důvěrný vztah a vytvořit tak prostor, ve kterém vznikají nádherné svatební fotografie.

 
Pan fotograf odvedl skutečně profesionální práci. Celý proces fotografování a následné práce s výslednými fotografiemi probíhaly ve velmi příjemné a přátelské atmosféře. Kvalita zpracování fotografií a celkové vystupování fotografa a jeho asistentky neměly chybu. Výsledek celé práce je neskutečný! Emotivní náboj z fotografií přímo srší. Krásná památka na celý život!

Za to vše srdečně děkujeme. Velkým dílem jste přispěli k tomu, že na naši svatbu nikdy nezapomeneme!
— Manželé Orehekovi