Marián Sopoliga Photography
svatebni-fotograf-praha-havlickovy-sady-grebovka.jpg

Svatební fotografie | Marián Sopoliga – svatební a portrétní fotograf

Profesionální svatební fotografie pro váš dokonalý svatební den. Získejte fotografie, které vám budou dělat radost celý život. Brno, Olomouc, Praha...

 
Rádi bychom touto formou poděkovali nejen za krásné fotografie, ale i hezké vzpomínky na svatební den. Od začátku do konce bylo focení našeho svatebního dne velice profesionální a proběhlo naprosto dle plánu, předzvěstí toho byla již předchozí předsvatební schůzka. V přítomnosti pana fotografa a jeho manželky jsme se cítili velice příjemně a focení si náležitě užili.
I když jsme profesionální focení předtím nikdy neabsolvovali, pan Sopoliga si s námi vždy věděl rady a my měli po chvíli pocit, že před fotoaparátem pózujeme odjakživa. Výsledkem jsou originální a profesionálně zpracované fotografie, které se líbí nejen nám, ale i všem ostatním, a (nejen) proto můžeme pana fotografa vřele doporučit!
Jsme velice rádi, že jsme si jako našeho svatebního fotografa vybrali právě pana Sopoligu a pokud bychom do budoucna zatoužili mít zachycenou nějakou vzácnou životní událost, určitě se na něj obrátíme.
— manželé Tománkovi
 
 
Naše zkušenost s panem fotografem Marianem Sopoligou byla skutečně příjemná. Do naší maličké svatby velmi dobře zapadl.
Byl přesný, precizní, připravený a přitom uvolněný. Moji ženu, která se nerada fotí, nadchnul tak, že nechtěla přestat :-).
Fotografie jsou krásné a dělají radost nám, i všem našim blízkým.
Děkujeme a doporučujeme.
— Robert a Lenka Lhotští, srpen 2018, Mikulov
 
 

Říká se, že dobrá fotografie dokáže říct víc, než tisíc slov. Myslím, že svatební fotografie je ještě něco víc.
Je o lásce, příslibu, vzpomínkách, vášni a radosti.

 

Focení svatby v mém podání není pouze záznamem události.
Nese v sobě příběh o lásce, energii a emoci. Právě emoce jsou kořením našich životů a precizně vytvořené svatební fotky dokáží ve Vašich vzpomínkách vrátit čas a vyvolat je zpět.
Váš svatební den je jedinečný stejně jako Váš životní příběh. Reportážním stylem zaznamenám kouzlo přítomného okamžiku. Zároveň však krásné okamžiky tvořím s citem, aby vhodně doplňovaly příběh Vašeho dne a uchovám tak vzpomínky pro Vás i pro následující generace.

S každou svatbou, kterou fotografuji, dostávám od svých klientů velkolepý dar být součástí nejintimnějších momentů v životě dvou zamilovaných lidí.
Velice si toho vážím, a proto se v průběhu svatebního dne dívám na svět kolem sebe nejen očima, ale i srdcem. To mi umožní navázat se svými klienty důvěrný vztah a vytvořit tak prostor, ve kterém vznikají nádherné svatební fotografie. 
Pan fotograf odvedl skutečně profesionální práci. Celý proces fotografování a následné práce s výslednými fotografiemi probíhaly ve velmi příjemné a přátelské atmosféře. Kvalita zpracování fotografií a celkové vystupování fotografa a jeho asistentky neměly chybu. Výsledek celé práce je neskutečný! Emotivní náboj z fotografií přímo srší. Krásná památka na celý život!

Za to vše srdečně děkujeme. Velkým dílem jste přispěli k tomu, že na naši svatbu nikdy nezapomeneme!
— Manželé Orehekovi