Marián Sopoliga Photography

Info | Marián Sopoliga – svatební a portrétní fotograf

Fotografie je mojí vášní. Miluji focení svateb, portrétů i krajin. Budu vaším uměleckým svatebním a portrétním fotografem. Objevte mé galerie

Můj životní příběh s fotoaparátem v ruce začal na jaře roku 2003. Dostal jsem tehdy pracovní nabídku, o kterou jsem usiloval dlouhé tři roky. Destinace Seychely. Tropický ráj a jeden z nejkrásnějších koutů světa. Zde jsem prožil rok svého života a objevil v sobě vášeň pro fotografii. Nejdříve to byly jenom nesmělé krůčky. Poprvé jsem v ruce držel fotoaparát a pokoušel se proniknout do tajů kompozice, expozice a dalších, do té doby pro mne zcela neznámých pojmů. A zatím uběhlo dlouhých 14 let a fotografie se stala nedílnou součástí mého života.

Jak plynul čas, stále víc jsem si uvědomoval, že pohled skrze hledáček fotoaparátu na okolní svět se pro mne stává vyjádřením mých nejhlubších pocitů a představ o něm. Zachycení lidských emocí a ztvárnění osobnosti daného člověka mne začalo inspirovat a vzápětí mne úplně pohltilo.

Rozhodnutí stát se profesionálním fotografem tak vzešlo z hloubi mého nitra a z touhy zachytit Váš jedinečný příběh v tom nejlepším možném světle.