Marián Sopoliga Photography
svatebni-fotograf-hradec-kralove.jpg

Svatební fotograf Hradec Králové

Profesionální svatební fotograf Marián Sopoliga. Působím v Královéhradeckém kraji, převážně v Hradci Králové, Trutnově, Náchodě, Rychnově nad Kněžnou, Jičíně a okolí.

Svatební fotograf Hradec Králové


Říká se, že dobrá fotografie dokáže říct víc, než tisíc slov. Myslím, že svatební fotografie je ještě něco víc. Je o lásce, příslibu, vzpomínkách, vášni a radosti.

Focení svatby v mém podání není pouze záznamem události. Nese v sobě příběh o lásce, energii a emoci. Právě emoce jsou kořením našich životů a precizně vytvořené svatební fotky dokáží ve Vašich vzpomínkách vrátit čas a vyvolat je zpět.
Váš svatební den je jedinečný stejně jako Váš životní příběh. Reportážním stylem zaznamenám kouzlo přítomného okamžiku. Zároveň však krásné okamžiky s citem tvořím tak, aby vhodně doplňovaly příběh Vašeho dne a uchovám tak vzpomínky pro Vás i pro následující generace.

S každou svatbou, kterou fotografuji, dostávám od svých klientů velkolepý dar být součástí nejintimnějších momentů v životě dvou zamilovaných lidí. Velice si toho vážím, a proto se v průběhu svatebního dne dívám na svět kolem sebe nejen očima, ale i srdcem. To mi umožní navázat se svými klienty důvěrný vztah a vytvořit tak prostor, ve kterém vznikají nádherné svatební fotografie.

 
Pan fotograf odvedl skutečně profesionální práci. Celý proces fotografování a následné práce s výslednými fotografiemi probíhaly ve velmi příjemné a přátelské atmosféře. Kvalita zpracování fotografií a celkové vystupování fotografa a jeho asistentky neměly chybu.
Výsledek celé práce je neskutečný! Emotivní náboj z fotografií přímo srší. Krásná památka na celý život!
Za to vše srdečně děkujeme. Velkým dílem jste přispěli k tomu, že na naši svatbu nikdy nezapomeneme!
— Manželé Orehekovi
 
 
Naše zkušenost s panem fotografem Marianem Sopoligou byla skutečně příjemná. Do naší maličké svatby velmi dobře zapadl.
Byl přesný, precizní, připravený a přitom uvolněný. Moji ženu, která se nerada fotí, nadchnul tak, že nechtěla přestat :-).
Fotografie jsou krásné a dělají radost nám, i všem našim blízkým.
Děkujeme a doporučujeme.
— Robert a Lenka Lhotští, srpen 2018, Mikulov
 
 

Jmenuji se Marián Sopoliga a jsem svatební a portrétní fotograf. Působím v Hradci Králové a okolí. Rád pro Vás vytvořím svatební fotografie v lokalitách Trutnov, Náchod, Jičín, Rychnov nad Kněžnou a okolí.

Jak plynul čas, stále víc jsem si uvědomoval, že pohled skrze hledáček fotoaparátu na okolní svět se pro mne stává vyjádřením mých nejhlubších pocitů a představ o něm.
Zachycení lidských emocí a ztvárnění osobnosti daného člověka mne začalo inspirovat a vzápětí mne úplně pohltilo.
Rozhodnutí stát se profesionálním fotografem tak vzešlo z hloubi mého nitra a z touhy zachytit Váš jedinečný příběh v tom nejlepším možném světle.

Můj životní příběh s fotoaparátem v ruce začal na jaře roku 2003. Dostal jsem tehdy pracovní nabídku, o kterou jsem usiloval dlouhé tři roky. Destinace Seychely. Tropický ráj a jeden z nejkrásnějších koutů světa. Zde jsem prožil rok svého života a objevil v sobě vášeň pro fotografii. Nejdříve to byly jenom nesmělé krůčky.
Poprvé jsem v ruce držel fotoaparát a pokoušel se proniknout do tajů kompozice, expozice a dalších, do té doby pro mne zcela neznámých pojmů.
A zatím uběhlo dlouhých 14 let a fotografie se stala nedílnou součástí mého života.


Ceny fotografických služeb.


Každá svatba je originální a jedinečná. Proto i já jsem flexibilní a svoji cenovou nabídku přizpůsobím Vašim požadavkům a potřebám.

Orientační nabídka celodenního focení Vaší svatby.

Čas který s Vámi strávím na svatbě
12 hodin

Počet fotografií na DVD v plném rozlišení
300 a více

Počet fotografií dle Vašeho výběru s uměleckou retuší a
následným vytištěním na profesionálním archivním papíře
70

Webová galerie s fotografiemi přístupná on-line na
6 měsíců

Ručně vyrobená dárková krabička s vytištěnými fotografiemi
Optimalizace fotografií pro sociální média
 Předsvatební konzultace
Standardní dodací lhůta 6-8 týdnů dle vytíženosti

Prodloužení délky fotografování 1.000 Kč za každou započatou hodinu
Umělecká retuš a tisk svatebních fotografií nad rámec kolekce 125 Kč za fotografii
Doprava individuálně dle vzdálenosti

 


Mým přáním však je, aby si klienti odnesli z focení kromě zážitků a digitálních fotografií daleko víc. Fotografie mají pro Vás velkou hodnotu už teď. Vypráví Váš společný příběh a zvěčňují jeho podobu v tomto okamžiku. S přibývajícími léty však získají čím dál tím větší důležitost, a proto si myslím, že by se měly stát součástí Vašeho domova.

Připravil jsem pro Vás řadu produktů:

  • ručně dělaná dárková krabička s vytištěnými fotografiemi na archivním fotografickém papíru

  • velkoformátová fotografie na malířském plátně

  • velkoformátová fotografie na hliníkové desce

  • fotoalbum

  • fotokniha

Výběr produktu Vám doporučím na základě naší společné konzultace.


Pro nezávaznou cenovou kalkulaci focení Vaší svatby mne prosím kontaktujte.