Marián Sopoliga Photography
 Rodinný dětský portrét dvou sestřiček dávající si pusinky v lese.

Rodinné focení a fotografování dětí Prostějov

Tvořím pro Vás nadčasové rodinné fotografie a dětské portréty. 

Působím v Olomouckém kraji, převážně v Olomouci, Prostějově, Konicích, Kostelci na Hané a okolí.

 

 

 

 

Rodinné focení a fotografování dětských portrétů Prostějov

 
Pan Sopoliga je velmi šikovný profesionální fotograf. Fotili jsme v přírodě naši rodinku s miminkem a výsledné fotky jsou jako obrázky, krásné a jsme s nimi moc spokojeni.
I samotné focení proběhlo v příjemné atmosféře. Děkujeme a pana fotografa rádi doporučujeme.
— Alena, Jirka a Ríša
 
 

Rodinná fotografie

Každé focení rodiny je plánované s důrazem na detail. Mým cílem je, aby děti mohly být sami sebou, rodiče si celé focení náramně užili a celá rodina si odnesla zážitek na celý život. Před samotným focením nabízím společnou konzultaci. Záleží na Vás jakou formu zvolíte. Osobně, telefonicky a nebo po Skypu. Poradím Vám s výběrem oblečení a doporučím vhodnou lokaci.

 

Jako rodič jistě zaznamenáváte život Vašich dětí už od první chvíle, kdy přišli na tento svět. Paměťové karty mobilů i pevné disky Vašich počítačů jsou pravděpodobně přeplněné tisíci fotek, na které se však už možná nikdy nepodíváte. To je fenomén dnešní doby. Profesionální rodinná fotografie však nabízí víc. Mnohem víc.
Zarezervujte si rodinné focení a získáte individuální přístup a prožitek, který předčí Vaše očekávání. Mojí snahou je objevit Vaši osobnost i osobnost Vašich dětí a zachytit tak, kým doopravdy jste.

 
 
Vy jste kouzelník!! :-) Fotky jsou nádherné! Na to, jak focení bylo s dětmi poměrně složité, plus okolní podzimní příroda taky nebyla jak z časopisu:-) Ještě jednou děkuji, u Vás se opravdu pozná profesionálně odvedená práce. Mám velkou radost:-)!
— Lucie s rodinkou
 
 Dětský romantický portrét teenagera na Petříně v Praze.

Focení teenagerů

Umění fotografování teenagerů vyžaduje trpělivost, otevřenost a takt. Tito mladí dospělí usilují o to, aby měli svůj vlastní jedinečný styl a smysl pro svět, který je obklopuje.
Jako portrétní fotograf, chci odhalit, kým jsou právě v této etapě jejich životů. Dlouhé vlasy, roztrhané džíny, nápadné náušnice a netradiční záliby jsou součástí jejich identity. Při focení teenagerů se snažím pochopit jak vidí sebe sama a vytvořit tak krásné fotografie s příjemnými vzpomínkami.

 

Výběr nejlepších fotografií projde mojí precizní a citlivou retuší. Následně pro Vás vytvořím online galerii uzamčenou heslem, kterou můžete sdílet s rodinou a přáteli.

Výsledné fotografie v digitální podobě dostanete ve dvou variantách:
Fotografie ve formátu JPEG v plné kvalitě určené k tisku.
Fotografie ve formátu JPEG optimalizované pro sociální média.
 

Mým přáním však je, aby si klienti odnesli z focení kromě zážitků a digitálních fotografií daleko víc. Fotografie mají pro Vás velkou hodnotu už teď. Vypráví Váš společný příběh a zvěčňují jeho podobu v tomto okamžiku. S přibývajícími léty však získají čím dál tím větší důležitost, a proto si myslím, že by se měly stát součástí Vašeho domova.

Proto jsem pro Vás připravil řadu produktů:

ručně dělaná dárková krabička s vytištěnými fotografiemi na archivním fotografickém papíru
velkoformátová fotografie na malířském plátně
velkoformátová fotografie na hliníkové desce
fotoalbum
fotokniha

Výběr produktu Vám doporučím na základě naší společné konzultace.


Nadčasové rodinné fotografie a dětské portréty pro Vás tvořím v Olomouckém kraji, převážně v lokalitách Prostějov, Konice, Kostelec na Hané a okolí.
Zvolte prosím místo fotografování, které má pro Vás osobní význam a máte k němu citovou vazbu. Vhodný výběr lokace umocní celkový dojem z výsledných fotografií.