Marián Sopoliga Photography
zeleznice-desna-stanice-petrov-nad-desnou.jpg

Pro firmy

Fotografické služby pro firmy, umělecké galerie,
realitní kanceláře a majitele nemovitostí, hotely a restaurace.

Potkáme se
Domluvíme si osobní konzultaci abych porozuměl Vašemu podnikání a pochopil Vaše potřeby a požadavky.

Plánujeme
Jakmile se dostaneme k srdci Vašeho podnikání, budeme společně schopni naplánovat nejefektivnější řešení Vašich potřeb. Podrobné plánování projektu stanoví náklady, rozpočet a všechny technické a umělecké prvky fotografických prací. V této fázi si taktéž ujasníme formu výsledného výstupu fotografického projektu.

Akce
Přistoupím k samotné realizaci fotografického projektu. Vytvořím požadované fotografie, které následně projdou citlivou grafickou postprodukcí. Závěrečná reklamní retuš dodá fotografiím požadovaný vzhled, kterým svůj produkt, respektive službu, odlišíte od konkurence.

Mým cílem je Vaše celková spokojenost s výsledným fotografickým projektem a naplnění Vašich marketingových a komunikačních potřeb.

 

Ukázka realizovaných projektů:

Focení reportáží z galerií, firemních akcí, společenských událostí, kongresů a konferencí.

Vytvořím pro Vás poutavou reportáž z Vaší akce, zachycující skutečnou atmosféru včetně dramatického osvětlení místa konání. Nezáleží na tom jestli jde o velkou korporátní událost či malou privátní oslavu odehrávající se v komorném duchu.
Vždy se postarám o to, abyste si z akce odnesli set kvalitních fotografií věrně zachycující její průběh.

Elektrizace železnice Desná ze Šumperka do Koutů

Ambiciózní projekt elektrizace železnice Desná ze Šumperka do Koutů v hodnotě 400 milionů korun realizovala šumperská firma SART – stavby a rekonstrukce a.s. Zadavatelem projektu byl Svazek obcí údolí Desné v čele s jeho předsedou Pavlem Žerníčkem. Modernizací úseku o délce 20,8 km bylo završená celková rekonstrukce této povodněmi z roku 1997 zcela zničené trati.
Cílem fotografického projektu bylo umělecké ztvárnění moderní dopravné tepny zasazené do malebné krajiny v podhůří Hrubého Jeseníku. Následně jsme přikročili k realizaci výstavy pod názvem “Železnice Desná – od povodní k elektrizaci“, která si dala za cíl zdokumentovat historii železnice od zmiňované povodně v roce 1997 až po moderní současnost.

Lávka přes řeku Bělá v Jeseníku.

Nýtovaný 117 let starý most prošel kompletní rekonstrukcí, kterou realizovala šumperská firma SART – stavby a rekonstrukce a.s. Rekonstrukcí získala lávka svůj původní vzhled z roku 1901. Cílem projektu bylo umělecky ztvárnit novou podobu lávky a grafický návrh novoročního přání.

Focení interiéru pálenice Maršíkovský Mlýn.

Realizace focení interiéru pálenice Maršíkovský Mlýn a produktové řady moštů.

Fotografování jídel pro restaurace, hotely, bistra a další provozy.

Kvalitní fotografie jídla motivují lidi k návštěvě gastro provozů. Vaše menu krásně a efektně nafotím. Kvalitní fotografie však dnes už nestačí.
To co dnes opravdu prodává je profesionální reklamní postprodukce. Vytvořené fotografie citlivě upravím a vyfoceným produktům dodám komerční lesk, šťavnatost a v potenciálních zákaznících tak vyvolám touhu navštívit Vaši restauraci, penzion či bistro.

Focení bytových a komerčních prostor pro realitní kanceláře a majitele nemovitostí.

Velkoformátové fotografie do kanceláří, hotelů, penzionů a restaurací.

Originální velkoformátové fotografie v interiéru dokáží změnit energii daného prostoru a navodit tu správnou náladu.
Nabízím komplexní řešení dekorace prostorů ve Vaší firmě, hotelu, penzionu či restauraci. Fotografie prezentované v této části webu jsou k zakoupení. Pokud si přejete realizovat zakázku dle Vašich individuálních potřeb, neváhejte mne prosím kontaktovat. Na základě společné konzultace specifikujeme rozsah a formu finálního výstupu fotografického projektu.
Následně pak zmapuji lokace ve Vašem okolí a vytvořím poutavé fotografie z nejkrásnějších lokalit daného regionu.