Marián Sopoliga Photography
 Portrét páru z předsvatebního focení na nábřeží.

Focení párů a rodinné focení | Marián Sopoliga

Umělecké párové a rodinné fotografie s příběhem. Prožijte znovu Vaše první rande nebo vytvořte originální svatební oznámení. Fotografie párů...

 

 

 

 

 

předsvatební, focení, fotografie, fotograf na rande, focení rodin, rodinné focení...

 
Chtěla bych moc poděkovat za úžasné a opravdu profesionální fotografie.
S radostí mohu na 100 procent doporučit, moc milý a přátelský člověk, se kterým si u focení i popovídáte.
S přítelem jsme velmi potěšeni, že jsme mohli spolupracovat s tak talentovaným
a sympatickým fotografem.

Děkujeme.
— karolína a jiří
 
 

Předsvatební focení

Předsvatební focení je ideální způsob, jak se můžeme vzájemně poznat ještě předtím, než nastane Váš velký den.
Náš společný čas strávíme na předem domluvené lokaci a probereme Vaše svatební plány. Vytvoříme sérii nádherných předsvatebních fotografií a Vy budete mít možnost poznat, jakým způsobem pracuji. V den Vaší svatby budeme už spíše přátelé a Vy budete mít jistotu, že Váš svatební příběh zachytím v tom nejlepším světle.
Výsledné fotografie mohou být použity na pozvánky, hry či k dalším účelům souvisejícím se svatbou.

Párové focení

Celým smyslem párového focení je vytvoření vizuálního příběhu zobrazující vzájemnou lásku dvou lidí a zachycení emocí, které je obklopují.
Nádherné fotky vzniknou na základě schopnosti portrétního fotografa zachytit kouzlo přítomného okamžiku a schopnosti páru odhalit svoji osobnost před objektivem fotoaparátu. Sejdeme se na místě, které je spjaté s Vaším vztahem a nebo vyniká svojí atmosférou. Může jít o přírodu, park, noční město, restauraci, divadlo či místo, na kterém jste se poprvé setkali.
Sdělte mi svoji představu o tom, jak má Vaše ideální párové focení vypadat a já Vám doporučím styl, lokaci a oblečení.

 
 

Rodinná fotografie

Každé focení rodiny je plánované s důrazem na detail. Mým cílem je, aby děti mohly být sami sebou, rodiče si celé focení náramně užili a celá rodina si odnesla zážitek na celý život.
Před samotným focením nabízím společnou konzultaci. Záleží na Vás jakou formu zvolíte. Osobně, telefonicky a nebo po Skype.
Poradím Vám s výběrem oblečení a doporučím vhodnou lokaci.Jako rodič jistě zaznamenáváte život Vašich dětí už od první chvíle, kdy přišli na tento svět. Paměťové karty mobilů i pevné disky Vašich počítačů jsou pravděpodobně přeplněné tisíci fotek, na které se však už možná nikdy nepodíváte. To je fenomén dnešní doby.
Profesionální rodinná fotografie však nabízí víc. Mnohem víc. Zarezervujte si rodinné focení a získáte individuální přístup a prožitek, který předčí Vaše očekávání. Mojí snahou je objevit Vaši osobnost i osobnost Vašich dětí a zachytit tak, kým doopravdy jste.

 
Vy jste kouzelník!! :-) Fotky jsou nádherné! Na to, jak focení bylo s dětmi poměrně složité, plus okolní podzimní příroda taky nebyla jak z časopisu:-) Ještě jednou děkuji, u Vás se opravdu pozná profesionálně odvedená práce. Mám velkou radost:-)!
— Lucie s rodinkou
 

Výběr nejlepších fotografií projde mojí precizní a citlivou retuší. Následně pro Vás vytvořím online galerii uzamčenou heslem, kterou můžete sdílet s rodinou a přáteli.

Výsledné fotografie v digitální podobě dostanete ve dvou variantách:
Fotografie ve formátu JPEG v plné kvalitě určené k tisku.
Fotografie ve formátu JPEG optimalizované pro sociální média.
 

Mým přáním však je, aby si klienti odnesli z focení kromě zážitků a digitálních fotografií daleko víc. Fotografie mají pro Vás velkou hodnotu už teď. Vypráví Váš společný příběh a zvěčňují jeho podobu v tomto okamžiku. S přibývajícími léty však získají čím dál tím větší důležitost, a proto si myslím, že by se měly stát součástí Vašeho domova.

Proto jsem pro Vás připravil řadu produktů:

ručně dělaná dárková krabička s vytištěnými fotografiemi na archivním fotografickém papíru
velkoformátová fotografie na malířském plátně
velkoformátová fotografie na hliníkové desce
fotoalbum
fotokniha

Výběr produktu Vám doporučím na základě naší společné konzultace.